Vykonavatel/ka - pro oblast Praha, Střední a Východní Čechy

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost JUDr. Ondřej Mareš hledá vhodného kandidáta na pozici Soudní vykonavatelé - vykonavatel/ka - pro oblast praha, střední a východní čechy.

Místo výkonu: Praha, Střední a Východní Čechy Kontakt: Zahálková Jitka, e-mail: kontakt - zaslat životopis s fotografií Soudní exekutor, JUDr. Ondřej Mareš, LL.M., EÚ Litoměřice, přijme asistenta vykonavatele / vykonavatele pro oblast Praha, Střední a Východní Čechy. Náplň práce : jedná se o práci v terénu, provádění místních šetření, soupisů movitých věcí, vymáhání pohledávek. Požadujeme: bydliště v Praze a okolí, středoškolské vzdělání, kvalifikovaná zkouška vykonavatele soudního exekutora výhodou, spolehlivost, samostatnost, výbornou orientaci po Praze, vysoká komunikační schopnost, stresová odolnost, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B, znalost práce na PC Nabízíme : pružnou pracovní dobu, platové rozmezí : 20 000,-Kč - 45000,- Kč, motivační finanční ohodnocení - čtvrtletní odměny, stravenky. Nástup možný ihned. Životopis s fotografií zašlete na adresu: kontakt. Zaměstnanecké výhody: motivační finanční ohodnocení - čtvrtletní odměny, stravenky

Společnost

JUDr. Ondřej Mareš

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

5.11.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti JUDr. Ondřej Mareš výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost JUDr. Ondřej Mareš o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému