Copywriter/ka sociálních sítí

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SABANERO s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti marketingu - copywriter/ka sociálních sítí.

Pokud splňujete většinu našich požadavku a myslíte si, že by jste byl/a schopnou posilou našeho kolektivu, neváhejte nám zaslat své CV a to na kontakt Ostravská mediální agentura, která se zabývá kompletním mediálním servisem pro klienty, hledá nového kolegu či kolegyni na pozici Copywritter. Více na kontakt Náplň práce: - tvorba propagačních textů, PR, produktových článků a sloganů - psaní textů pro webové prezentace - tvorba tiskových zpráv - jazykové korektury Co požadujeme: - vysokou míru pečlivosti - výbornou znalost češtiny po stránce gramatické i stylistické - schopnost zaujmout nejen klienta, ale zejména jeho zákazníka - ochotu učit se - spolehlivost a přizpůsobivost Nabízíme: - práci na HPP - odpovídající ohodnocení - možnost uplatnit své nápady - zajímavou tvůrčí práci

Společnost

SABANERO s.r.o.

Lokalita pracoviště

28. října 207, 702 00 Ostrava 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Marketingový specialista v oboru Marketing a reklama
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti marketingu

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SABANERO s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SABANERO s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému