Copywriter sociálních sítí

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SABANERO s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti marketingu - copywriter sociálních sítí.

Jsi kreativní a baví tě psát? Pak jsi v Sabaneru na správné adrese! Ostravská mediální agentura, která se zabývá kompletním mediálním servisem pro klienty, hledá nového kolegu či kolegyni na pozici Copywritter. Máš zkušenosti s tvorbou textů a umíš zdatně nejen indiánskou řeč, ale bravurně zvládneš i češtinu? Jsi jedinec kreativní se smyslem pro humor? Pak se i ty můžeš stát členem našeho indiánského kmene a splnit si své sny. Jak se v našem jazyce praví: „Ten, kterého čte i velký Manitou!“ – více na kontakt Náplň práce: - tvorba propagačních textů, PR, produktových článků a sloganů - psaní textů pro webové prezentace - tvorba tiskových zpráv - jazykové korektury Co požadujeme: - vysokou míru pečlivosti - výbornou znalost češtiny po stránce gramatické i stylistické - schopnost zaujmout nejen klienta, ale zejména jeho zákazníka - ochotu učit se - spolehlivost a přizpůsobivost Nabízíme: - práci na HPP - odpovídající ohodnocení - možnost uplatnit své nápady - zajímavou tvůrčí práci Pokud splňuješ většinu našich požadavku a myslíš si, že by jsi byl/a schopnou posilou našeho mladého kolektivu, neváhej nám zaslat své CV a to na kontakt!

Společnost

SABANERO s.r.o.

Lokalita pracoviště

28. října 207, 702 00 Ostrava 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Marketingový specialista v oboru Marketing a reklama
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti marketingu

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SABANERO s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SABANERO s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému