Provozní ekonom/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MORKUS Morava s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti podnikové ekonomie - provozní ekonom/ka.

Nástup možný IHNED Náplň práce: vytváření návrhů obchodních a výrobních smluv; evidence obchodních a výrobních zakázek; vystavování objednávek; vystavování faktur za dodávky a provedené práce dle obchodních smluv; vyhodnocení a ekonomická kontrola zakázek; sledování CASH FLOW - predikce a hodnocení; kontrola a odsouhlasení přijatých faktur ; zkušenosti s dotacemi z EU výhodou; samostatné vedení firemních porad a jednání; sestavování reportů a analýz pro vedení společnosti; úzká spolupráce s fakturačním oddělením a účetní kanceláří ; znalost práce v informačním systému Helios Požadujeme: vysokoškolské vzdělání - nejlépe ekonomického nebo právního směru; praktické zkušenosti na obdobné pozici; znalost AJ na velmi dobré komunikační úrovni i písemnou formou; praxe na ekonomické pozici minimálně 3 roky; organizační a komunikační dovednosti;vysoké pracovní nasazení, morální kredit, loajalita, důvěryhodnost; přirozený ekonomický talent, nadšení a sebemotivace; schopnost definovat a realizovat firemní strategii;důsledná a systematická ekonomická činnost; dynamická osobnost s orientací na dosažení cílů; flexibilita, praktické myšlení a zodpovědný přístup;hluboký zájem o ekonomický obor, včetně prohlubování odborných znalostí; ochota přijmout zodpovědnost za svěřenou oblast ekonomiky firmy; znalost práce s MS Office;reprezentativní vystupování, kultivovaný projev; schopnost rychle se učit novým věcem; samostatnost, odpovědnost Nabízíme: odměňování závislé na osobních výkonech; příležitosti k dalšímu osobnímu odbornému růstu; vzdělávací kurzy, školení;možnost profesního růstu; moderní pracovní prostředky; firemní akce; mobilní telefon a notebook Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní jany Novákové - zasláním životopisu (CV) na e-mail: kontakt - telefonicky na čísle kontakt Místo výkonu práce: MORKUS Morava s.r.o.,Slavíč č.p. 109, 753 61 Hranice 4

Společnost

MORKUS Morava s.r.o.

Lokalita pracoviště

Hranice 109, 753 61 Hranice 4, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MORKUS Morava s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MORKUS Morava s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému