Specialisté v oblasti účetnictví

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SAP Services s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti účetnictví - specialisté v oblasti účetnictví.

Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Jinonice, 158 00, Radlická č.p. 714/113a Kontaktní osoba: Hajkova Lucie, e-mail: kontakt Požadujeme: plynulou znalost Aj, znalost práce s Informačním systémem, zkušenost s projektovým řízením Nabízíme:dovolená navíc, stravenky

Společnost

SAP Services s.r.o.

Lokalita pracoviště

Bucharova 2817, 158 00 Praha 58 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 28 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.2.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SAP Services s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SAP Services s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému