Společnost je jedna z předních personálních agentur. Jsme stabilní zaměstnavatel, firma, která vidí svůj potenciál v našich zaměstnancích. Zajišťujeme personální poradenství a zprostředkování práce pro různá průmyslová odvětví s vysokou poptávkou po pracovní síle. Činnost provádíme na základě povolení ÚP ČR opravňující ke zprostředkování zaměstnání na území ČR občanům a občanům EU.

Operátor/ka výroby - bonus 5000,-Kč Brandýs nad Labem

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 81 - 81 Kč / Měsíc

možnost karierního růstu stabilní a dlouhodobé zaměstnání na HPP ubytování zabezpečené firmou ZDARMA příspěvek na dopravu a bydlení v soukromí (podnájem) měsíčně až 3000,–Kč výrobní bonus až 3000,–Kč/měsíc (brutto) přesčasový bonus až 3000,–Kč/měsíc (brutto) nástupní bonus do výše 10 000,–Kč (brutto)

Hledáme uchazeče na pozici OPERÁTOR/KA VÝROBY pro mezinárodní společnost Continental Automotive Czech Republic, s.r.o. zabývající se výrobou elektronických a elektrických výrobků pro automobilový průmysl .

POŽADUJEME:

  • manuální zručnost, spolehlivost, flexibilitu
  • odpovědný přístup k práci
  • ochotu učit se novým věcem
  • dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost
  • zkušenost s prací ve výrobním průmyslu (výhodou)

Vzdělání:

  • základní
  • střední odborné s výučním listem

NABÍZÍME:

  • možnost karierního růstu
  • stabilní a dlouhodobé zaměstnání na HPP
  • ubytování zabezpečené firmou ZDARMA
  • příspěvek na dopravu a bydlení v soukromí (podnájem) měsíčně až 3000,–Kč
  • výrobní bonus až 3000,–Kč/měsíc (brutto)
  • přesčasový bonus až 3000,–Kč/měsíc (brutto)
  • nástupní bonus do výše 10 000,–Kč (brutto)
  • možnost týdenních záloh,, možnost přesčasů
  • práce vhodná i pro absolventy
  • práce v klimatizovaném prostředí

Podmínky pro vyplacení bonusu do výše 10 000,–Kč:

  • 5000,– Kč (projít školením, testem + odpracovat tři měsíce od nástupu do výroby) + 5000,–Kč (bonus se vyplácí při odpracování dalších třech měsíců)

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • Práce na poloautomatických strojích, práce na výrobních linkách s malými součástkami a velmi citlivým materiálem
  • Práce ve stoje i v sedě

PRACOVNÍ DOBA:

  • 12 hod směny (formou krátký/dlouhý týden)
  • 8 hod směny (ranní, odpolední, noční)

FINANČNÍ OHODNOCENÍ:

  • 81,–Kč/hod (v čistém) + bonus

Společnost

PEOPLE CAPITAL CZ s.r.o.

Velikost společnosti: 101-500 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Průmyslová 1851, 25001 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Automobilový průmysl
Profese: Výrobní operátor v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Operátor

Mzdové podmínky

Základní mzda: 81 - 81 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Třísměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Benefity

  • Příspěvek na bydlení
  • Příspěvek na dopravu
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PEOPLE CAPITAL CZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PEOPLE CAPITAL CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému