Samostatný/á kuchař/ka - krátký/dlouhý týden

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FLS One s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - samostatný/á kuchař/ka - krátký/dlouhý týden.

Místo výkonu práce: Praha 1 Kontaktní osoba: Doušková Tereza, e-mail: kontakt Informace: - Odpovědnost za kuchyni - Odpovědnost za profesionální přípravu a distribuci pokrmů, včetně snídaňového bufetu - Dodržování standartu a hygienických předpisů Co od Vás očekáváme: - Praxe podmínkou - Zodpovědnost - Kreativita a tvůrčí schopnosti - Řídící schopnosti Co Vám nabízíme: - Mzdové ohodnocení 110,-/hod - Stabilní práci na lodi v centru Prahy

Společnost

FLS One s.r.o.

Lokalita pracoviště

Praha, Praha (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kuchař v oboru Gastronomie
Alternativní názvy profese: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 110 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FLS One s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FLS One s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému