Atestovaný lékař/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Léčebné lázně Bohdaneč a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Lékaři v interních oborech - atestovaný lékař/ka.

Léčebné lázně Bohdaneč a.s. přijmou i lékaře, který má zájem o atestaci z FBRL a má dvouletý kmen z ortopedie, chirurgie, interny nebo neurologie. Pracovní náplň: - zajištění odborné, kvalitní a plynulé lékařské péče - vedení zdravotnické dokumentace podle zákona 64/2007Sb. - podíl na zajišťování dozorů konaných nad pracovištěm a zastupování dle potřeb oddělení a úseku - udržování a rozvíjení kvalitních kontaktů v rámci republiky - prezentace LLB a.s. v odborné společnosti - důsledné dodržování hygienicko-epidemiologických režimových opatření - s ředitelem/ředitelkou léčebné a lázeňské péče spolupráce na projektech a organizačních úkolech Požadavky: - atestace v oboru chirurgie, ortopedie, interního lékařství nebo FBLR - 2. atestace v oboru rehabilitačního lékařství VÝHODOU! - příjemné vystupování a proklientský přístup schopnost věcné komunikace - časová flexibilita Nabízíme: - zajímavou práci u stabilní a dynamické společnosti možnost zajištění specializačního vzdělávání v oboru rehabilitační a fyzikální medicíny přímo na pracovišti - práci na hlavní pracovní poměr - příjemné pracovní prostředí - motivující finanční hodnocení - zaměstnanecké výhody - možnost dalšího odborného vzdělávání

Lokalita pracoviště

Masarykovo nám. 6, 533 41 Lázně Bohdaneč (Pardubický), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Lékař v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Lékaři v interních oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Postgraduální
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Léčebné lázně Bohdaneč a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Léčebné lázně Bohdaneč a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému