Lektor/ka jazykové školy

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mgr. Pavel Knot hledá vhodného kandidáta na pozici Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách - lektor/ka jazykové školy.

LEKTOR/KA JAZYKOVÉ ŠKOLY Požadujeme: minimálně 1 rok praxe a ochotu učit se novým věcem. Náplň práce: výuku anglického jazyka a německého jazyka. Jedná se o výuku dospělých ve firmách. Nabízíme: pružná pracovní doba. Pracovní úvazek je možný plný i zkrácený. První kontakt: telefonicky na čísle kontakt, nebo e-mailem: kontakt Do e-mailu s životopisem prosím uveďte: a) odkud jste b) délku lektorské praxe c) vaši motivaci stát se našim lektorem. Více informací o naší jazykové škole na kontakt.

Společnost

Mgr. Pavel Knot

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Jazykový lektor v oboru Vzdělávání a školství
Alternativní názvy profese: Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách

Mzdové podmínky

Základní mzda: 200 - 300 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.8.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mgr. Pavel Knot výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mgr. Pavel Knot o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému