MANIPULAČNÍ DĚLNÍK/NICE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Presplast, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Manipulační dělníci ve výrobě - manipulační dělník/nice.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Presplast, s.r.o., Kubelkova č.p. 497, Parník, 560 02 Česká Třebová 2 Náplň práce: zajištění manipulace s materiálem, hotovými výrobky, drcení plastů Požadujeme: pečlivost, svědomitost, výkonnost, jeřábnický průkaz a VZV průkaz výhodou Nabízíme: práci v dobrém kolektivu české společnosti Pracovní poměr na dobu určitou s 3. měsíční zkušební dobou, po zapracování na dobu neurčitou. ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Příspěvek na stravování V případě zájmu kontaktujte paní Páclovou na e-mail: kontakt

Společnost

Presplast, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Kubelkova 497, 560 02 Česká Třebová 2 (Pardubický), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Manipulační dělník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Manipulační dělníci ve výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 69 - 95 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

13.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Presplast, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Presplast, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému