Manipulant s VZV - stopař

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CONTEG, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Manipulační dělníci ve výrobě - manipulant s vzv - stopař.

Náborový příspěvek 5 000 Kč! Náplň práce: - fyzický příjem materiálových zásob a kontrola správnosti dodávky - přijímá a eviduje dodané materiálové zásoby a umisťuje přijaté zásoby - zjišťuje údaje o přijatých materiálových zásobách, které eviduje ve sdílených datech s výrobou a nákupčím - vyskladňuje materiálové zásoby na základě přijatých požadavků na polotovary a materiál především ve spolupráci s dílenským plánovačem - Inventarizuje v pravidelných intervalech zásoby - kontroluje správnou identifikaci všech uskladněných položek a to průběžně Požadavky: - ideálně SŠ s vyučením - praxe s obsluhou VZV - ŘP skupiny B - základní znalost MS Office (Word, Excel, Outlook) - pečlivost, zodpovědnost a logické myšlení - fyzická zdatnost Nabízíme: - hlavní pracovní poměr, smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou - náborový příspěvek v celkové výši 5 000 Kč - šikovné uchazeče čeká navýšení mzdy po zkušební době - možnost seberealizace v rámci svěřené oblasti - zaškolení na nabízenou pozici a podporu kolegů - odborné vzdělávání v oboru - stravenky/závodní stravování (jídelna v areálu) - nástup možný ihned Na Váš životopis se těšíme na emailu kontakt či na Vaše zavolání na telefonu kontakt.

Společnost

CONTEG, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

K Silu 2179, 393 01 Pelhřimov, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Manipulační dělník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Manipulační dělníci ve výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 23 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

25.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CONTEG, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CONTEG, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému