PŘÍPRAVÁŘ VÝROBY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Interplex Precision Engineering Czech Republic s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků a zařízení - přípravář výroby.

Popis pracovní pozice: - zástup pozice Operátor výroby - vyplňování výrobní dokumentace (štítky apod.) - práce s ručním vozíkem (paletový vozík) - podpora chodu výroby + komunikace se skladem výroby Požadujeme: - výuční list - praxe v oboru výhodou - manuální zručnost - bezúhonnost - znalost vyplňování výrobních dokumentů - znalost systému SAP výhodou - 3 směny Nabízíme: - práci pro silnou mezinárodní společnost - možnost odborného vzdělávání a další profesní růst - adekvátní mzdové ohodnocení - systém zaměstnaneckých benefitů: * týden dovolené navíc * měsíční bonusy * příspěvek na závodní stravování (kantýna v areálu) * příspěvek na penzijní nebo životní připojištění * firemní akce ad. - nástup možný ihned - smlouva 1 rok s možností prodloužení - mzda 13.000,- s navýšením po zkušební době Kontakt: K. Veselá tel. kontakt; kontakt

Společnost

Interplex Precision Engineering Czech Republic s.r.o.

Lokalita pracoviště

Za Pazdernou 1531, 397 01 Písek 1 (Jihočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 13 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

27.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Interplex Precision Engineering Czech Republic s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Interplex Precision Engineering Czech Republic s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému