Vedoucí vývoje Display / Optic

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost OSRAM Česká republika s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři ve výzkumu a vývoji v ostatních oborech - vedoucí vývoje display / optic.

místo výkonu práce : Bruntál, Zahradní 46 VEDOUCÍ VÝVOJE - DISPLAY/OPTIC Popis pracovního místa: " výzkumné a vývojové činností v oblasti technologií výbojek " transformace požadavků zákazníka do finálního designu výrobku " podpora všech oddělení (výroba, kvalita, atd.) " komunikace a spolupráce s ostatními závody OSRAM Po kandidátech požadujeme: " VŠ vzdělání technického směru " praxe v oboru / oblasti vývoje minimálně 5 let, zkušenosti s vedením projektů " zkušenost v oblasti vedení lidí (vedení čtyřčlenného týmu), základní znalost kvality (ISO normy, Q-gates) " zkušenosti v jednání se zákazníky výhodou " plynulá znalost AJ " řidičský průkaz skupiny B, ochota cestovat " přesnost, systematičnost, spolehlivost, samostatnost, pozitivní přístup k práci a ochotu pracovat v týmu, analytické myšlení, iniciativu, flexibilitu Smlouva na dobu neurčitou Hlásit se na e - mail : kontakt Z : 5.8.2016

Lokalita pracoviště

Zahradní 1442, 792 01 Bruntál 1 (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti OSRAM Česká republika s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost OSRAM Česká republika s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému