Vedoucí malé organizace pečovatelských, úklidových a jiných služeb (do 50 zaměstnanců)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Jihomoravská akciová, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Nejvyšší představitelé malých společností a institucí - vedoucí malé organizace pečovatelských, úklidových a jiných služeb (do 50 zaměstnanců).

Popis pozice: -vedení týmu úklidových pracovníků -sjednávání nových zakázek -vytváření smluv -další administrativní činnost -vhodné také pro osoby zdravotně znevýhodněné OZP Požadujeme: -úplné středoškolské vzdělání -spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, nápaditost -organizační schopnosti, výborné obchodní a komunikační schopnosti -řidičský průkaz skupiny B -Znalost práce na PC -čistý trestní rejstřík Nabízíme: -pracoviště Brno -nástup dle dohody -jednosměrný provoz -zkrácený úvazek 4-6 hodin denně

Společnost

Jihomoravská akciová, a.s.

Lokalita pracoviště

Durďákova 1786, 613 00 Brno 13, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Ředitel v oboru Management
Alternativní názvy profese: Nejvyšší představitelé malých společností a institucí

Mzdové podmínky

Základní mzda: 8 500 - 12 600 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jihomoravská akciová, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jihomoravská akciová, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému