Řidič/ka VZV - oddělení lisovny

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost I-ZONE CZECH s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci - řidič/ka vzv - oddělení lisovny.

Místo výkonu práce: Na Rovince 895, Ostrava Hrabová Kontakt: kontakt Očekáváme: SŠ vzdělání, min. 2 roky praxe v řízení vysokozdvižného vozíku. Platný průkaz na VZV do 5t - podmínka!!! Náplň práce: Řízení vysokozdvižného vozíku; Lisování, svařování, matkování; Provádění měsíční inventury; Zavážení materiálu. Bonusy zaměstnavatele: Nad rámec mzdy jsou vypláceny měsíční bonusy až do výše 5.000,- dle individuálního hodnocení zaměstnanců, společnost poskytuje stravenky v hodnotě 90 Kč, věrnostní příspěvek na penzijní připojištění, dodatková dovolená, 13. mzda (vyplácena formou letního a zimního bonusu).

Společnost

I-ZONE CZECH s.r.o.

Lokalita pracoviště

Na Rovince 895, 720 00 Ostrava 20 (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 300 - 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

6.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti I-ZONE CZECH s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost I-ZONE CZECH s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému