POJIŠŤOVACÍ PORADCE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pojišťovací poradci - pojišťovací poradce.

Hledáme obchodně nadané a spolehlivé kolegy na hlavní pracovní poměr, nováčky i obchodníky, které obchod baví a kteří mají chuť se dále rozvíjet a budou podporovat plnění plánů naší liberecké pobočky(Moskevská, Liberec). Nabízíme pevnou pracovní dobu (8,00-16,00) a nástupní plat od 14 000 Kč. 1. Kdo jsme? Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu, založena byla v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. 2. Vaší náplní práce na pozici bude: - akvizice nových klientů, prezentace naší společnosti a našich služeb - zodpovědná péče o klienty společnosti, tj. operativní řešení požadavků klienta - profesionální finanční poradenství a analýza potřeb klienta s cílem prodeje optimálního řešení - udržování a rozvoj vztahů se svěřenými klienty, tj. správa pojistných smluv 3. Kandidáti na tuto pozici musí prokázat: - minimálně SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou - zkušenosti na obchodní pozici-orientaci na výsledek - velmi dobrou znalost práce na PC (produkty MS Office) - zkušenosti z pojišťovnictví - velká výhoda - bezúhonnost (čistý výpis z rejstříku trestů) 4. A my Vám na oplátku nabízíme: - zázemí "Pojišťovny roku 2008 - 2013" - zaměstnanecký poměr - odpovídající finanční ohodnocení složené z fixní částky a bonusů - nadstandardní zaměstnanecké výhody - možnost dalšího vzdělávání a rozvoje - kvalitní zaškolení a podporu v průběhu celé Vaší kariéry Vaše životopisy posílejte emailem na adresu: kontakt

Lokalita pracoviště

Moskevská 8, 460 01 Liberec 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pojišťovací poradce v oboru Bankovnictví a finanční služby
Alternativní názvy profese: Odborní pojišťovací poradci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.11.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému