Zdravotní sestra/bratr

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ROZKOŠ bez RIZIKA hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní všeobecné sestry se specializací - zdravotní sestra/bratr.

Místo výkonu práce: Ostrava, MSK Kontakt: kontakt, kontakt. Pracovní náplň: vyhledávání a kontaktování žen pracujících v sexbyznysu výkon činností zdravotní sestry souvisejících s vyšetřeními na pohlavně přenostné infekce poradenství, individuální plánování a s tím spojená administrativa terénní práce ve večerních a nočních hodinách ve fekvenci cca 2-4 krát za měsíc spolupráce s návaznými službami a dalšími institucemi Požadavek: aktivní angličtina Nutný výpis z rejstříku trestů.

Společnost

ROZKOŠ bez RIZIKA

Lokalita pracoviště

Bolzanova 1615, 110 00 Praha 1 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zdravotní sestra v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Ostatní všeobecné sestry se specializací

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 150 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.8.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ROZKOŠ bez RIZIKA výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ROZKOŠ bez RIZIKA o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému