Technická podpora klientům společnosti ENWOX

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ENWOX ENERGY s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - technická podpora klientům společnosti enwox.

Místo výkonu práce: Denisova 639/2, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2 V případě zájmu kontaktujte firmu na email. NÁPLŇ PRÁCE: - Emailová a telefonická komunikace s klienty - Testování uživatelské části informačních systému - Dokumentace informačních systému POŽADUJEME: - SŠ vzdělání technického směru - Anglický jazyk na komunikativní úrovni Zaměstnanecké výhody: - Firemní benefity - Možnost podílet se na velkých projektech technologické skupiny ENWOX® - Nadstandardně přátelské pracovní prostředí v mladém kolektivu - Okamžitý nástup - Práci na HPP - Stála pracovní doba: 8 - 16:30 - Lokalita pracoviště: Ostrava - centrum - Možnost rozvoje dalších dovedností v oblasti IT

Společnost

ENWOX ENERGY s.r.o.

Lokalita pracoviště

Denisova 639, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ENWOX ENERGY s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ENWOX ENERGY s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému