PRODAVAČ-KA TEXTILU, OBUVI A KOŽENÉ GALANTERIE NA ZKRÁCENÝ ÚVAZEK

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Hoffmann Czech Republic, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači v prodejnách - prodavač-ka textilu, obuvi a kožené galanterie na zkrácený úvazek.

A33 spolehlivost a pracovitost, komunikativnost, vztah k zákazníkovi, obchodního ducha, vztah k módnímu oblečení, ochotu a schopnost učit se, praxe v obchodě výhodou, nepravidelná pracovní doba - dle operativních potřeb zaměstnavatele v rámci otevírací doby PO - NE od 9 do 20 hodin KONTAKTOVAT SE E-MAILEM

Lokalita pracoviště

Na Příkopě 3727, 738 01 Frýdek-Místek 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači v prodejnách

Mzdové podmínky

Základní mzda: 10 400 - 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

6.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Hoffmann Czech Republic, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Hoffmann Czech Republic, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému