Dělník v dřevařské výrobě, obsluha dřevoobráběcích strojů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Pila Krnov, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha dřevoobráběcích strojů na výrobu dřevěných výrobků - dělník v dřevařské výrobě, obsluha dřevoobráběcích strojů.

místo výkonu práce : Krásné Loučky 212/86 Požadujeme : Základní orientaci v technické dokumentaci za účelem zhotovení výrobku dle výkresové dokumentace. Manuální zručnost,pečlivost,spolehlivost a samostatnost Zdravotní způsobilost u závodního lékaře. Hlásit se na e - mail : kontakt nebo na tel. č. kontakt/ vždy ve středu od 8.00 do 10.00 hodin / Z : 5.8.2016

Společnost

Pila Krnov, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Krásné Loučky 212, 794 01 Krnov 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Pila Krnov, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Pila Krnov, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému