CNC soustružník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost STIGMA Agency, s.r.o., organizační složka hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů - cnc soustružník.

místo výkonu práce : Krnov CNC Soustružník Programováni v jazyku (Heidenhein, Fanuc) Praxe na dané pozici min.3 roky Upínaní dielcov, práce s měřícimi nástrojmi Požadujeme dobrou znalost výkresové dokumentace Výroba a oprava armatur na potrubí pro chemický prumysl. Ubytování zdarma V podniku požadujeme pracovní zkouškou Práce na Dohodu, HPP, ubytování, dlouhodobá práce, práca koo na pracovisku který řeší vaše požadavky, zálohy. Hlásit se na e - mail : kontakt nebo na tel. č. kontakt/ po - pá vždy od 8.00 do 16.00 hodin / Z : 5.8.2016

Společnost

STIGMA Agency, s.r.o., organizační složka

Lokalita pracoviště

null, 794 01 Krnov 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Soustružník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 42 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

15.2.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti STIGMA Agency, s.r.o., organizační složka výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost STIGMA Agency, s.r.o., organizační složka o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému