Auditor/ Auditorka výrobku

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Eissmann Automotive Česká republika s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti elektrotechniky, elektroniky a elektronických komunikací - auditor/ auditorka výrobku.

místo výkonu práce Vysočany č.p. 56 348 02 Bor u Tachova Profil: Středoškolské vzdělání technického zaměření Zkušenosti v oblasti řízení kvality v automotive vítány Zodpovědnost a spolehlivost Důslednost a samostatnost při řešení úkolů Radost z práce v automotive Znalost němčiny nebo angličtiny výhodou (není podmínka) Náplň: Plánování a provádění výrobkových auditů Vedení statistik zmetkovitosti a výrobkových auditů Posuzování zmetkovitosti Zajištění opatření k neshodám Řešení reklamací zákazníků Uvolňování zboží po výstupní kontrole Prověřování zaškolení pracovníků výroby Spolupráce s výrobou oddělení McLaren Uchazeči se mohou hlásit na personálním oddělení nebo u: D. Šoulová, tel: kontakt,email: kontakt

Lokalita pracoviště

Bor 56, 348 02 Bor u Tachova (Plzeňský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Eissmann Automotive Česká republika s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Eissmann Automotive Česká republika s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému