Big data consultant

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Ataccama Software, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti počítačových sítí (kromě správců) - big data consultant.

Místo výkonu práce: Sokolovská č.p. 685/136f, Praha 8 Kontakt: Horká Eva, tel.: kontakt, první kontakt e-mailem: kontakt. Požadavky: Vynikající znalost angličtiny slovem a písmem, praktická zkušenost: big data, systém hadoop, spark, komunikační schopnosti. Klíčové znalosti: Java, SQL a relational DB principles, Unix shell. Další znalosti: Apache Hadoop, Spark, NoSQL, XSLT, Parallel programming and distributed systems, Computer science, graph theory, automata theory. Náplň práce: Analýza systému hadoop a Spark a jejich interakce s produkty Ataccamy, přímá komunikace s klienty, analýza a řešení problémů klientů, příprava, organizace a realizace POC, spolupráce s managery a vývojáři na dalším rozvoji produktů Zaměstnanecké výhody: firemní akce, školení, jazykové kurzy, občerstvení na pracovišti, telefon + notebook.

Společnost

Ataccama Software, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Sokolovská 685, 186 00 Praha 86, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 38 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.5.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ataccama Software, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ataccama Software, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému