Data quality specialist

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Ataccama Software, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci - data quality specialist.

Místo výkonu práce: Sokolovská č.p. 685/136f, Praha 8 Kontakt: Horká Eva, tel.: kontakt, první kontakt e-mailem: kontakt. Požadavky: Vynikající znalost angličtiny slovem a písmem, praktická zkušenost s oblastí data quality. Klíčové znalosti: zaměření na detail, algoritmické myšlení, SQL and relational DB basics, Unix shell commands, XML, XSLT transformations basics, Web Services. Další znalosti: Apache Hadoop, Spark, paralelní programování a distribuční systémy, Computer science, graph theory, automata theory. Náplň práce: kombinování obchodních a technických znalostí pro plánování a realizaci řešení data quality a master data managementu, spolupráce s týmem vývojářů a testerů a konzultantů na dalším vývoji produktů. Zaměstnanecké výhody: firemní akce, školení, jazykové kurzy, občerstvení na pracovišti, telefon + notebook.

Společnost

Ataccama Software, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Sokolovská 685, 186 00 Praha 86, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.5.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ataccama Software, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ataccama Software, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému