Odborný pracovník/ce koordinace a plánu výzkumu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost VÝZKUMNÝ ÚSTAV ŽIVOČIŠNÉ VÝROBY, V.V.I. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti zemědělství, lesnictví, rybářství a vodního hospodářství - odborný pracovník/ce koordinace a plánu výzkumu.

Místo výkonu: Přátelství 815/109, 104 00 Praha Kontakt: Ing. Jan Codl, tel.: kontakt, e-mail: kontakt; popř. na adrese firmy/místa výkonu bližší informace: kontakt zaměstnanecké výhody: stravování v závodní jídelně; možnost ubytování na podnikové ubytovně, pět týdnů dovolené

Společnost

VÝZKUMNÝ ÚSTAV ŽIVOČIŠNÉ VÝROBY, V.V.I.

Lokalita pracoviště

Přátelství 815, 104 00 Praha 114 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VÝZKUMNÝ ÚSTAV ŽIVOČIŠNÉ VÝROBY, V.V.I. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VÝZKUMNÝ ÚSTAV ŽIVOČIŠNÉ VÝROBY, V.V.I. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému