STROJNÍ KONSTRUKTÉR

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.) hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici projektanti, konstruktéři - strojní konstruktér.

Místo výkonu práce: Toužimská č.p. 771, Letňany, 199 00 Praha 9 Advanced Technology Group (ATG s.r.o.) je technologicky vyspělá, česká firma působící více než 20 let v oboru defektoskopie. Jedním z hl. produktů společnosti je vývoj a zakázková výroba zařízení pro defektoskopické zkoušení. Dále poskytujeme školení odborného personálu, NDT služby a průmyslové inspekce. Díky komplexnosti portfolia nabízí ATG kompletní řešení v oboru a řadí se tak mezi mezinárodně uznávané společnosti. Více informací naleznete na kontakt PRACOVNÍ NÁPLŇ - Spoluúčast na návrhu technického řešení zařízení s charakterem zákaznického řešení - Zpracování návrhu zařízení v systému Solidworks - Zadávání výkresové dokumentace technologům přípravy výroby PŘEDPOKLADY PRO VÝKON PRÁCE - Min. SŠ vzdělání technického zaměření (strojní příp. elektro) - Pokročilá znalost 3D CAD systémů (Solidworks) - Orientace v technologiích výroby strojních zařízení - Základní přehled o automatizaci ve strojírenství - Samostatnost, zájem se odborně rozvíjet NABÍZÍME - Zaměstnání u stabilní české společnosti, mezinárodně uznávané ve svém oboru - Práce na plný úvazek (případně zkrácený úvazek, IČO-dle dohody) - Částečně flexibilní pracovní doba - Mzdové ohodnocení odpovídající praxi - Příspěvek na důchodové spoření - Jazykové kurzy - Pravidelné sportovně-společenské akce, nadstandardně přátelský kolektiv

Společnost

A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.)

Lokalita pracoviště

Toužimská 771, 199 00 Praha 99 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Konstruktér v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.12.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • internet

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.) výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.) o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému