Kontrolor/ka kvality (1607002)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost GASL CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech - kontrolor/ka kvality (1607002).

Kontrolor/ka kvality (1607002) Požadujeme: - znalost práce na PC – Excel - zkušenosti s kontrolou kvality - znalost výkresové dokumentace - výhodou Nabízíme: - nástupní mzdu od 85,- Kč/hod - zákonné příplatky - výkonnostní odměny - stravenky - dlouhodobou práci na HPP Pracoviště: Kralice na Hané Mzda: od 85,- Kč/hod Nástup: IHNED Směnnost: dvousměnný provoz V případě Vašeho zájmu o nabízené pracovní místo zašlete svůj životopis na e-mail: kontakt, nebo nás kontaktujte na tel: kontakt.

Společnost

GASL CZ s.r.o.

Lokalita pracoviště

Nerudova 599, 796 01 Prostějov 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 85 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

11.11.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GASL CZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost GASL CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému