Programátor

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Vysoká škola polytechnická Jihlava hledá vhodného kandidáta na pozici Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři - programátor.

Místo výkonu práce Tolstého 16, Jihlava. Požadavky: - minimálně 3 roky praxe s vývojem internetových aplikací, - velmi dobrá znalost programovacího jazyka PHP5/7, - velmi dobrá znalost jazyka SQL, - znalost HTML, XML, CSS a Javascript (jQuery), - znalost některého z PHP MVC frameworků (Zend Framework, Symfony, atd.), - znalost návrhových vzorů a objektově orientovaného programování, - znalost anglického jazyka na úrovni čtení technické dokumentace, - schopnost analytického myšlení, schopnost učit se nové věci, - pracovitost, flexibilita, komunikační schopnosti, týmová spolupráce. Výhodou: - znalost MVC frameworků Zend Frameworku 1 a Symfony 2, - znalost relační databáze PostgreSQL, - znalost verzovacího systému GIT, - zkušenosti s administrací linuxových serverů, - znalost dalších programovacích jazyků (Java, Go, C#, Node.js, Python), - zkušenosti s vývojem intranetových aplikací, - zkušenosti s optimalizací SQL dotazů a výkonu webových aplikací.

Lokalita pracoviště

Tolstého 1556, 586 01 Jihlava 1 (Vysočina), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Programátor analytik v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 26 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Vysoká škola polytechnická Jihlava výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Vysoká škola polytechnická Jihlava o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému