ZAHRADNÍK/ ZAHRADNICE (DPP)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Trvalky Semanín s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zahradníci pro pěstování zahradních rostlin - zahradník/ zahradnice (dpp).

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Trvalky Semanín s.r.o. - pracoviště Semanín Semanín č.p. 107, 560 02 Česká Třebová 2 MOŽNÉ PRODLOUŽENÍ SMLOUVY PRACOVNÍ DOBA 7:00 - 15:30 HOD. OD JARA 2017 MOŽNÁ SMLOUVA NA DOBU NEURČITOU POŽADUJEME: nekuřák, čistý trestní rejstřík, dobrý zdravotní stav, spolehlivost, pečlivost, ideálně ŘP sk. B NABÍZÍME: růst mzdy po zaučení V případě zájmu kontaktujte pana Urbana telefonicky na čísle kontaktnebo na e-mail kontakt

Společnost

Trvalky Semanín s.r.o.

Lokalita pracoviště

Semanín 107, 560 02 Česká Třebová 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zahradník v oboru Tvůrčí práce a design
Alternativní názvy profese: Zahradníci pro pěstování zahradních rostlin

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 80 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Trvalky Semanín s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Trvalky Semanín s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému