TELEFONNÍ OPERÁTOR/-KA PRO CALLCENTRUM

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Finanční Institut s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Operátoři telefonních panelů - telefonní operátor/-ka pro callcentrum.

TELEFONNÍ OPERÁTOR/-KA PRO CALLCENTRUM - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned nebo dle dohody, úvazek 40 hod. týdně nebo dle domluvy (25 hod. až 50 hod. týdně). Výhodou - nevoláme víkendy a svátky. - Náplň práce: sjednávání a plánování schůzek s klienty po telefonu (AKTIV) - Požadujeme: min. vyučení, příjemný hlasový projev bez vady řeči, praxe v oboru výhodou, znalost práce na PC (Windows, MS Office, Internet) - Nabízíme: motivační finanční ohodnocení (příplatky, bonusy, soutěže), příjemné pracovní prostředí, osobní přístup, zaškolení - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky - V případě zájmu zašlete profesní CV na e-mail: kontakt (do předmětu uveďte název pozice) - Po vyhodnocení Vašeho CV Vás budeme kontaktovat s informacemi o dalším postupu ve výběrovém řízení.

Společnost

Finanční Institut s.r.o.

Lokalita pracoviště

Nerudova 198, 500 02 Hradec Králové 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Telefonní operátor v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Operátoři telefonních panelů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

5.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Finanční Institut s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Finanční Institut s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému