Společnost je jedna z předních personálních agentur. Jsme stabilní zaměstnavatel, firma, která vidí svůj potenciál v našich zaměstnancích. Zajišťujeme personální poradenství a zprostředkování práce pro různá průmyslová odvětví s vysokou poptávkou po pracovní síle. Činnost provádíme na základě povolení ÚP ČR opravňující ke zprostředkování zaměstnání na území ČR občanům a občanům EU.

Řidič vzv / skladník bez VZV - nástupní bonus 2000,-Kč Pardubice

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 90 - 90 Kč / Měsíc

• možnost karierního růstu • stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) • ubytování zabezpečené firmou ZDARMA • příspěvek na dopravu a bydlení v soukromí (podnájem) až 3000,-Kč • doprava do práce zabezpečená firemním autobusem • směnový kalendář na půl roku dopředu • možnost týdenních záloh, možnost přesčasů

Hledáme uchazeče na pozici ŘIDIČ VZV / SKLADNÍK pro mezinárodní společnost KYB Manufacturing Czech s.r.o., která se řadí mezi nejvýznamnější výrobce tlumičů do automobilů na světě.

POŽADUJEME:
• manuální zručnost, spolehlivost, flexibilitu
• odpovědný přístup k práci
• ochotu učit se novým věcem
• dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost
• zkušenost ve výrobním průmyslu (výhodou)
• na pozici řidič vzv:platný průkaz VZV podmínkou, na pozici skladník bez průkazu vzv: praxe ve skladu min 6 měsíců
• pro výběrové řízení - životopis

Požadované vzdělání:
• základní
• střední odborné s výučním listem
• středoškolské s maturitou/bez maturity

NABÍZÍME:
• možnost karierního růstu
• stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP)
• ubytování zabezpečené firmou ZDARMA
• příspěvek na dopravu a bydlení v soukromí (podnájem) až 3000,-Kč
• doprava do práce zabezpečená firemním autobusem
• směnový kalendář na půl roku dopředu
• možnost týdenních záloh, možnost přesčasů
• možnost získání firemní SIM karty, zvýhodněné tarify
• společenské akce zdarma

Benefity:
• Nástupní bonus 2000,-Kč - podmínky pro získání bonusu: projít školením/testem + odpracovat jeden měsíc od nástupu
• Měsíční odměňování 22ti nejlepších zaměstnanců: odměny ve výši 1000,-Kč a 500,-Kč za docházku, pracovní výsledky atd.

NÁPLŇ PRÁCE:
• práce ve skladu, příjem a výdej materiálu, inventarizace, nakládka, vykládka kamionů, zajišťování materiálu pro výrobní linky

PRACOVNÍ DOBA:
• 11 hodinové směny ( nepravidelný provoz )
• 12 hodinové směny ( formou krátký, dlouhý týden)

FINANČNÍ OHODNOCENÍ:
• 90,-Kč/hod (v čistém) + nástupní motivační bonus 2000,- Kč

NÁSTUP:

1.12.2016

Společnost

PEOPLE CAPITAL CZ s.r.o.

Velikost společnosti: 101-500 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

U Panasonicu 277, 53006 Pardubice (Pardubický), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Automobilový průmysl
Profese: Skladník - řidič vysokozdvižných vozíků v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidič vysokozdvižných vozíků, Skladník

Mzdové podmínky

Základní mzda: 90 - 90 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Benefity

  • Příspěvek na bydlení
  • Příspěvek na dopravu
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PEOPLE CAPITAL CZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PEOPLE CAPITAL CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému