Plynaři - instalatéři

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Rostislav Pilčík - servisní služby hledá vhodného kandidáta na pozici Instalatéři plynovodů - plynaři - instalatéři.

PLYNAŘI - INSTALATÉŘI Požadujeme: el. zkoušky vyhláška 50/1978 Sb. §5. Řidičský průkaz sk. B. Náplň práce: opravy a montáž plynového zařízení + vodo, topo v okolí Vsetín - Valašské Meziříčí. Práce na obráběcích strojích a jiné podle potřeby firmy. Nabízíme: pružná pracovní doba První kontakt: telefonicky na čísle kontakt, e-mailem: kontakt nebo osobně na adrese U kasáren 1007, Valašské Meziříčí

Společnost

Rostislav Pilčík - servisní služby

Lokalita pracoviště

Choryně 155, 756 42 Choryně, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Instalatér, topenář v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Instalatéři plynovodů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Rostislav Pilčík - servisní služby výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Rostislav Pilčík - servisní služby o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému