Specialista on-line služeb pro elektroauto

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři přípravy a realizace investic, inženýringu v oblasti elektronických komunikací - specialista on-line služeb pro elektroauto.

Místo výkonu práce: Českobratrské náměstí 1321, 29301 Mladá Boleslav 1 Náplň práce: Zodpovědnost za implementaci telematiky do on-line služeb pro elektroauto Tvorba konceptu a vyhodnocení realizovatelnosti (vůz – IT infrastruktura) Kompletní specifikace, odsouhlasení s týmem realizace Zohlednění specifik jednotlivých trhů Plánování a sledování integrace jednotlivých služeb Vytváření a zajištění realizace změnových požadavků Spolupráce s dodavateli na implementaci svěřených služeb Požadujeme: Znalost mobilních aplikací, webových řešení a on-line komunikací Zkušenosti s elektronikou vozu Zkušenosti z oblasti IT infrastruktury Analytické myšlení a systematický přístup k řešení problémů Anglický jazyk – jednací úroveň (80% komunikace je v anglickém jazyce) Německý jazyk – pasivní porozumění psanému textu

Lokalita pracoviště

Českobratrské náměstí 1321, 293 01 Mladá Boleslav 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 50 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

17.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Němčina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému