přípravář výroby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost LAZAM CZ s.r.o hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě - přípravář výroby.

Popis práce: příprava materiálu pro další výrobu, dělení materiálu na pásových pilách, broušení, závitování, vrtání, dokončovací práce před lakováním. Výhody: 3000,-Kč/6měsíců za beznemoci+odměna za kvalitu provedené práce. Nástup možný ihned. Kontaktní osoba: Steiner Tomáš, tel.: kontakt,(každý pracovní den mezi 7 - 14 hod.) e-mail: kontakt, osobní schůzku vhodné domluvit předem telefonicky.

Společnost

LAZAM CZ s.r.o

Lokalita pracoviště

Drnovice 709, 683 04 Drnovice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mistr ve výrobě v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.11.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti LAZAM CZ s.r.o výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost LAZAM CZ s.r.o o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému