Nástrojař, číslo volného místa 11 228 660 734

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MATEICIUC a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Nástrojaři - nástrojař, číslo volného místa 11 228 660 734.

Z:8.8.201, a:31.8.2016, místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu Místo výkonu práce:MATEICIUC a.s., Ke Koupališti 370/15, 742 35 Odry. Požadujeme:ukončené SOU v oboru Nástrojař, nebo v podobném oboru (strojní zámečník nebo obráběč kovů),znalost čtení technické dokumentace podmínkou,znalost technických materiálů - druhy ocelí, jejich použití, neželezné kovy, slitiny,znalost technologických postupů zpracování oceli - frézování, soustružení, broušení atd,manuální zručnost,samostatnost a pečlivost a spolehlivost.Uvítáme:praxi ve strojírenství,jeřábnický a vazačský průkaz,zkušenosti se svářením,ochotu učit se nové věci, ŘP sk.B. Náplň práce:obsluha CNC strojů,výroba nových nástrojů pro plastikářské technologie, ruční dopracovávání obrobků,závitování, značení, kompletace dílců,dovrtávání otvorů,- ruční doměřování, pasování,čištění a opravy lisovacích forem a vytlačovacích nástrojů,zlepšování funkčnosti nástrojů a jejich optimalizace. Nabízíme:zázemí silné výrobní společnosti s vlastním vývojem,odpovídající finanční ohodnocení, profesní růst a další vzdělávání,firemní benefity.Strukturované životopisy, zasílejte prosím na e-mailovou adresu: kontakt, tel.556/312 441 WWW.mat-plasty.cz

Společnost

MATEICIUC a.s.

Lokalita pracoviště

Ke koupališti 370, 742 35 Odry, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Nástrojař v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Nástrojaři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MATEICIUC a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MATEICIUC a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému