STROJNÍK (ŘIDIČ PRACOVNÍCH VOZIDEL)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DTS Vrbenský, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha zemních a příbuzných strojů - strojník (řidič pracovních vozidel).

STROJNÍK (ŘIDIČ PRACOVNÍCH VOZIDEL) NÁPLŃ PRÁCE: - řízení pracovních strojů typu bagr, dozer, dempr, jeřáb apod. - úkoly spojené s řízením pracovních strojů - ostatní úkoly uložené nadřízeným zaměstnancem - praxe v oboru výhodou - strojnický/jeřábnický průkaz podmínkou - v případě oboustranné spokojenosti možnost pracovního poměru na dobu neurčitou NABÍZÍME: - 25 dní dovolené, penzijní připojištění, závodní stravování, prémie, 13. plat, záruky výhod uzavřené kolektivní smlouvy, zaměstnavatel s 20. letou praxí HLÁSIT SE: Jeníčková Barbora Ing., e-mail: kontakt

Společnost

DTS Vrbenský, a.s.

Lokalita pracoviště

Most 7, 434 01 Most 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič zemního stroje v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Obsluha zemních a příbuzných strojů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DTS Vrbenský, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DTS Vrbenský, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému