TERÉNNÍ PRACOVNÍK/CE (sociální pracovník/pracovník v sociálních službách) pro Terénní program sociální prevence

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Most k naději, z.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci v oblasti sociální práce - terénní pracovník/ce (sociální pracovník/pracovník v sociálních službách) pro terénní program sociální prevence.

Na pozici „Terénní pracovník“ (sociální pracovník/pracovník v sociálních službách) pro Terénní program sociální prevence organizace Most k Naději. Se sídlem Pastýřská 645/7, Liberec 1, hledáme pracovníka/ci do Programu sociální prevence (PSP) v Libereckém kraji s nástupem možným od října 2016. Využíváme metody sociální práce, aktivně přispíváme proti sociálnímu vyloučení, poskytujeme sociální poradenství, zdravotní a sociálně právní informace. POŽADUJEME - kurz pracovníka v sociálních službách - znalost zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb. se zřetelem na terénní práci - základní znalost problematiky týkající se osob sociálně vyloučených - abstinenci od omamných a psychotropních látek - psychickou stabilitu a odolnost vůči stresu - vhodné i pro absolventy - empatii - schopnost řešit krizové situace - komunikativnost, spolehlivost, týmovou práci a ochotu učit se novým věcem - administrativní zdatnost - trestní bezúhonnost VÝHODOU - vzdělání a odborná způsobilost dle zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách - min. VOŠ, VŠ sociální práce a příbuzné obory - praxe (odborná stáž) v sociálních službách NABÍZÍME - práci na HPP v otevřeném kolektivu - adekvátní finanční ohodnocení - možnost seberealizace, profesního růstu a vzdělávání v oboru - přátelskou atmosféru našeho týmu KONTAKT V případě zájmu o pracovní pozici posílejte své životopisy a motivační dopisy na e-mail: kontakt.

Společnost

Most k naději, z.s.

Lokalita pracoviště

Pastýřská 645, 460 01 Liberec 1 (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sociální pracovník v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 000 - 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Most k naději, z.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Most k naději, z.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému