Operátoři modifikačního centra

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Rittal Czech, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Operátoři velínů v kovovýrobě - operátoři modifikačního centra.

Místo pracoviště: - Ke Zdibsku 182, 250 66 Zdiby Prvotní kontakt: - e-mail: kontakt Upřesňující údaje: Náplň práce: - montáž rozvaděčů a jejich příslušenství - obsluha a programování CNC obráběcího centra pro děrování a úpravu rozváděčových skříní - manipulační práce se zbožím - dodržování pracovních a technologických postupů - zodpovědnost za pořádek a čistotu na pracovišti, odpadové hospodářství, dodržování pravidel BOZP - vedení požadované evidence a práce v systému SAP - údržba přiděleného strojního vybavení Požadujeme: - minimálně výuční list v oboru strojírenství nebo elektrotechnika - manuální zručnost a technický cit nezbytnou podmínkou - praxe s CNC stroji velkou výhodou (případně zaškolíme) - samostatnost, spolehlivost, odpovědnost, vysoké pracovní nasazení, zaměření na výsledky - aktivní a komunikativní osobnost, týmový hráč - odolnost vůči stresu a práci v předepsaných termínech - ochota práce ve směnném provozu Nabízíme: - pracovní smlouvu na plný úvazek nebo dohodu o práci konanou mimo pracovní poměr (DPP/DPČ, 100,-Kč/hod.) - zajímavou, náročnou, a různorodou práci v dynamické společnosti - motivační finanční ohodnocení, bonusy - zázemí mezinárodní společnosti, osvědčení na VZV

Společnost

Rittal Czech, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Ke Zdibsku 182, 250 66 Zdiby, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Rittal Czech, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Rittal Czech, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému