Pracovník/ce v sociálních službách

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PONTIS Šumperk o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče - pracovník/ce v sociálních službách.

Doplněn osobní kontakt; Upraveny podmínky VM; Náplň práce: pečovatelská činnost - poskytování úkonů seniorům, pomoc při hygieně, vedení záznamů o průběhu služby Požadavky: trestní bezúhonnost, řidičský průkaz B, dobrý zdravotní stav. Výhodou je praxe v oboru a odborná způsobilost dle § 116, odst. 5, zákona č. 108/2006 Sb. v platném znění o sociálních službách. Délka prac. poměru: po uplynutí lhůty doby určité možnost prodloužení, popř. i doba neurčitá. Uvedena mzda při zkráceném úvazku. Jedná se o pracovní poměr na 0,75 úvazek, provoz po - neděle. Pracovní doba ranní 6.30-13.00, odpolední 16.00-20.00 +-1x za 3 týdny SO, NE 7-12.00 hod. Nástup dohodou. Mzdové zařazení dle vnitřní mzdové směrnice + zákonné příplatky. Zaměstnanecké výhody: roční nárok na dovolenou - 5týdnů, stravenky. Informace k pozici pracovník v sociálních službách podá vedoucí oddělení pečovatelské služby Miroslava Chlubnová DiS. - tel.: kontaktmob: kontakt, e-mail: kontakt . Další informace podá personalistka Eva Mazáková, osobně PO-PÁ 9-11.00 hod., nejlépe životopis s sebou, případně tel. kontaktnebo e-mail: kontakt. PONTIS Šumperk o.p.s. si vyhrazuje právo místo neobsadit a výběrové řízení zrušit.

Společnost

PONTIS Šumperk o.p.s.

Lokalita pracoviště

Gen. Svobody 2800, 787 01 Šumperk 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 10 000 - 11 900 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

17.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PONTIS Šumperk o.p.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PONTIS Šumperk o.p.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému