Pracovník/ce v sociálních službách

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PONTIS Šumperk o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče - pracovník/ce v sociálních službách.

Doplněn osobní kontakt; Předpoklady: - státní občanství České republiky (u cizích státních příslušníků trvalý pobyt v ČR), věk minimálně 18 let, způsobilost k právním úkonům, trestní bezúhonnost - odborná způsobilost dle § 116, odst. 5, zákona č. 108/2006 Sb. v platném znění, o sociálních službách Požadavky: - vzdělání střední popř. základní s kurzem - ovládání jednacího jazyka - řidičský průkaz skupiny B (být aktivním řidičem) - práce s PC - základní znalost - zdravotní průkaz - očkování na Hepatitidu typu B výhodou - dobrý zdravotní stav Osobnostní předpoklady: - organizační schopnosti - časová flexibilita - schopnost spolupráce v týmu - komunikativnost, umět se rozhodnout, nést riziko, zodpovědnost - schopnost naslouchat - trpělivost - spolehlivost - cílevědomost - zodpovědný přístup, objektivnost - loajalita - ochota dalšího vzdělávání a rozvoje - schopnost pracovat v nouzových a krizových situacích Nutné zaslat na adresu kontakt: - žádost o práci na pozici pečovatelka - strukturovaný životopis, včetně údajů o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech K případnému nástupu je nutné doložit: - 2x výpis z rejstříku trestů (ne starší 3 měsíce) - 2x ověřené kopie o nejvyšším dosaženém vzdělání (včetně dokladů o absolvování akreditovaného kurzu dle § 116, odst. 5, zákona č. 108/2006 Sb., v platném znění, o sociálních službách) - potvrzení o očkování Hlavní zaměření činnosti: - pracovník v sociálních službách, pečovatelské služby Místo výkonu práce: - Šumperk Jedná se o hlavní pracovní poměr na 0,75 úvazek, provoz po - neděle v tzv. dělených směnách. Nástup dohodou. Mzdové zařazení dle vnitřní mzdové směrnice (3. mzdová třída), dle praxe v rozpětí 9 100,- Kč až 10 500,- Kč + zákonné příplatky. Zájemci o práci, kteří včas odevzdají - motivační dopis, strukturovaný životopis (důležité uvést telefonní kontakt) a budou splňovat naše požadavky, budou telefonicky pozváni k ústnímu výběrovému řízení. Informace k pozici pracovník v sociálních službách podá vedoucí oddělení pečovatelské služby Miroslava Chlubnová DiS. - tel.: kontaktmob: kontakt, e-mail: kontakt . Další informace podá personalistka Eva Mazáková, osobně PO-PÁ 9-11.00 hod., nejlépe životopis s sebou, případně tel. kontaktnebo e-mail: kontakt. PONTIS Šumperk o.p.s. si vyhrazuje právo místo neobsadit a výběrové řízení zrušit.

Společnost

PONTIS Šumperk o.p.s.

Lokalita pracoviště

Gen. Svobody 2800, 787 01 Šumperk 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 9 100 - 10 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

9.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PONTIS Šumperk o.p.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PONTIS Šumperk o.p.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému