Montážní pracovník - výstavba dřevostaveb

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DŘEVOSTAVBY MY HOME s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci montovaných staveb - montážní pracovník - výstavba dřevostaveb.

Stavíme rodinné domy na klíč formou dřevostavby a hledáme posilu do našeho montážního týmu. Stavíme primárně ve středočeském kraji, vyjíždíme na stavbu vždy z Prahy. Na stavbě začínáme základovou deskou, konstrukcí dřevostavby, střešní konstrukcí, dále izolováním stěn a končíme až montáží interiérových dveří. Co nabízíme: -rozmanitou práci, každá stavba je jiná - široký záběr pracovní činnosti - od konstrukce domu až po pokládku plovoucí podlahy - práci v mladém týmu, možnost pracovního postupu až na funkci stavbyvedoucího (vedení týmu o 3-4 pracovnících) - hrubá mzda 30tis Kč/hrubého, stravenky, 4 týdny dovolené Koho hledáme a co požadujeme: - šikovného pracovníka, který se chce rozvíjet a naučit novým věcem - požadujeme přesnost, přemýšlení nad prací, důslednost a obratnost v práci s nářadím - aku vrtačka, okružní pila, pokosová či motorová pila apod. - člověka, pro kterého je práce se dřevem cílem, bude mít zodpovědnost a bude za firmu dýchat - máte-li rádi práce se dřevem a je pro Vás tato nabídka zajímavá, napište nám! - pakliže jste se dřevem nikdy nedělali, nedrželi jste "mafla" v ruce, nepište nám, děkujeme. - možnost zápůjčky profi nářadí či dodávky - stravenky

Společnost

DŘEVOSTAVBY MY HOME s.r.o.

Lokalita pracoviště

Ocelkova 643, 198 00 Praha 98 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Stavební dělník v oboru Stavebnictví
Alternativní názvy profese: Pracovníci montovaných staveb

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DŘEVOSTAVBY MY HOME s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DŘEVOSTAVBY MY HOME s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému