Au pair

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci péče o děti v domácnostech - au pair.

Místo výkonu práce: Ostrava Kontakt: kontakt Pro našeho klienta hledáme zodpovědnou a spolehlivout Au pair Požadavky: Vysoká flexibilita - pružná pracovní doba Zopodvěnost Spolehlivost Dobrá znalost AJ jazyka Praxe v hlídání dětí výhodou Řidičský průkaz sk. B Nabízíme: Příjemné prostředí Práce jen přes týden (o víkendech jen po domluvě) Nadstandardní výdělek Benefit: mobilní telefon

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.8.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému