Prodejci motorových čtyřkolek

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SLOBAG GROUP s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v oblasti prodeje - prodejci motorových čtyřkolek.

Pro naše oddělení - prodej motorových čtyřkolek a motocyklů, hledáme dalšího spolupracovníka. Požadavky na pracovní místo jsou velmi jednoduché. Prakticky nám stačí když to bude odpovědný, bezúhonný, přátelský člověk s kladným vztahem k motorismu a solidním vystupováním. vzhledem k tomu, že nový zaměstnanec bude také objednávat náhradní díly na čtyřkolky pomocí mailu a internetu, je třeba aby zvládal základy práce s počítačem Samostatnost při dojíždění do zaměstnání (Zlín Louky) Zdravotní postižení (jsme chráněná dílna) Práce na hlavní pracovní poměr, 4 - 6 hodin denně (záleží na domluvě) Mzda podle zvoleného pracovního úvazku: PP 9.300 - 12.000Kč, Zkrácený 4.650 - 5.000 Kč

Společnost

SLOBAG GROUP s.r.o.

Lokalita pracoviště

třída Tomáše Bati 258, 763 02 Zlín 4 (Zlínský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SLOBAG GROUP s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SLOBAG GROUP s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému