Prodavači ve značkové prodejně BERNARD

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Rodinný pivovar BERNARD a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači potravinářského zboží - prodavači ve značkové prodejně bernard.

Místo pracoviště: - Černokostelecká 34, 251 01 Říčany Prvotní kontakt: - e-mail: kontakt Upřesňující údaje: Rodinný pivovar BERNARD a.s. hledá kandidáta na pozici: - prodavač/ka do nově otvírané značkové maloobchodní prodejny BERNARD v Říčanech u Prahy - předpokládaný termín zahájení provozu 1. 11. 2016 - celková péče o značkovou prodejnu POŽADUJEME: - zkušenost v oblasti obchodu a péče o zákazníky - znalost práce na PC - příjemné a reprezentativní vystupování - odpovědnost, aktivita a pozitivita NABÍZÍME: - zajímavou práci pro významnou společnost - mzdové ohodnocení v závislosti na prodeji - firemní benefity - příjemné pracovní prostředí Zaměstnanecké výhody: - stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, věrnostní odměny Své motivační dopisy a životopisy včetně Vaší aktuální fotografie zašlete na adresu kontakt nejpozději do 17. 8. 2016.

Společnost

Rodinný pivovar BERNARD a.s.

Lokalita pracoviště

Černokostelecká 34, 251 01 Říčany u Prahy, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači potravinářského zboží

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

9.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Rodinný pivovar BERNARD a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Rodinný pivovar BERNARD a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému