Pracovník call centra - prodej finančních služeb - Ostrava

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ManpowerGroup s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodejci po telefonu - pracovník call centra - prodej finančních služeb - ostrava.

Místo výkonu práce: Ostrava Kontakt: kontakt - zaslat CV. Mezinárodní firma v centru Ostravy, působící na finančním trhu již 10 let hledá nové pracovníky call centra pro český trh. Voláte pouze potencionálním klientům, kteří prvně klikli na reklamu na internetu a vyplnili kontaktní formulář! Vhodní kandidáti by měli být: - komunikativní - ambiciózní - energičtí - mít výborné prodejní a vyjednávací schopnosti - schopni pracovat v kolektivu Nabízíme: - práci na plný úvazek - plat 15-40 tisíc (základ + nadstandardní bonusový systém) - možnost rychlého kariérního růstu v nově otevřeném call centru - práci ve stabilní firmě - intenzívní školící systém Nástup: 15.9.2016 Místo pracoviště: Ostrava, centrum

Společnost

ManpowerGroup s.r.o.

Lokalita pracoviště

28. října 3138, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ManpowerGroup s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ManpowerGroup s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému