PRACOVNÍK/CE NA PŘEPÁŽCE - SPECIALISTA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Česká pošta, s.p. hledá vhodného kandidáta na pozici Přepážkoví pracovníci na poštách - pracovník/ce na přepážce - specialista.

POŽADUJEME: spolehlivost, odpovědnost, znalost práce na PC, organizační schopnosti a obchodní dovednosti PRACOVNÍ DOBA: Po - Pá 8:00 - 11:00 a 13:00 - 17:30 NÁPLŇ PRÁCE: obsluha klientů pošty, přijímání listovních a balíkových zásilek, peněžní služby, prodej poštovních produktů NABÍZÍME: stravenky, 5 týdnů dovolené, firemní rekreační zařízení, příspěvek na životní/penzijní připojištění 1. kontakt telefonicky (po - pá 9* - 15 hod.), e-mailem

Společnost

Česká pošta, s.p.

Lokalita pracoviště

Rybářská 129, 340 22 Nýrsko, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 700 - 16 700 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

9.8.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Česká pošta, s.p. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Česká pošta, s.p. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému