KAMERAMAN A STŘIHAČ PRO ORLICKOÚSTECKÝ REGION

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost OIK TV s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Hlavní kameramani - kameraman a střihač pro orlickoústecký region.

Místo výkonu práce: OIK TV s. r. o., Hýblova č.p. 543, 560 02 Česká Třebová 2 Pracovní náplň: - natáčení a střih zpravodajských reportáží, více na kontakt Požadujeme: - SŠ s maturitou (odborné výhodou) - výhoda zkušeností s natáčením a střihem videa (předložit reference) - více na kontakt rubrika PRÁCE Nabízíme: prémie, služební telefon V případě zájmu kontaktujte pana Vašíčka na e-mail: kontakt

Společnost

OIK TV s. r. o.

Lokalita pracoviště

Hýblova 543, 560 02 Česká Třebová 2, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti OIK TV s. r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost OIK TV s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému