Elektromechanik - Mohelnice

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Siemens, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řemeslníci a opraváři - elektromechanik - mohelnice.

Místo výkonu práce: Šumperk, Mohelnice, Mohelnice, 789 85 (Nádražní 30, 789 85 Mohelnice) Kontaktní osoba: Kulichová Štěpánka, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Zabýváme se výrobou flexibilních systémů přenášejících elektrickou energii v účelových a průmyslových stavbách, ale i v méně obvyklých prostorech, jako jsou např. větrné elektrárny, letiště a lodě. Do našeho týmu hledáme kolegy, kteří mají pozitivní vztah k moderním technologiím, k montážní práci a jsou manuálně zruční. Chceme týmové hráče, protože víme, že společná práce nese ty nejlepší výsledky. Pojďte k nám a staňte se součástí našeho týmu! Budete se věnovat především: -montáži přípojnicových systémů -zapojování rozvodných skříní -drátování vybavení dle schémat zapojení -spojovací práce (nýtování a šroubení) Měl/a byste mít: -manuální zručnost, chuť a motivaci pracovat -SOU nebo SŠ elektrotechnická, strojní -orientaci ve výkresové dokumentaci a ve schématech zapojení -znalost vyhlášky 50, §5 Nabízíme: -zaměstnání na základě dohody o dočasném přidělení na dobu od půl až jednoho roku s možností prodloužení dle vývoje zakázek -místo pracoviště Mohelnice -hodinovou odměnu až do výše 136Kč a další motivační odměny -práci v moderním prostředí a klimatizovanou výrobní halu -smlouvu do 31.3.2017 nebo

Společnost

Siemens, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Nádražní 1351, 789 85 Mohelnice, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 500 - 22 200 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Siemens, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Siemens, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému