Konzultant - Dotační specialista

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Grant Consulting a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté analytici, metodici v oblasti politiky firem a veřejné správy - konzultant - dotační specialista.

Pracovní pozice vhodná i pro absolventy. Náplň práce: o Zpracování žádostí o dotace včetně relevantních příloh o Řízení projektů v období realizace a udržitelnosti projektů o Komunikace s klienty o Komunikace s řídícími a zprostředkujícími orgány Požadujeme: o Vysokoškolské vzdělání, vhodné i pro absolventy o Praxi v oblasti přípravy dotačních žádostí VÝHODOU o Vynikající komunikační dovednosti o Flexibilitu, samostatnost a zodpovědnost, kreativitu, vysoké pracovní nasazení, psychickou odolnost o Ochotu učit se novým věcem o Řidičský průkaz sk. B Nabízíme: o Zajímavou tvůrčí práci v mladém kolektivu o Rozšíření praktických zkušeností v oblasti dotačního poradenství o Odpovídající mzdové ohodnocení o Místo výkonu práce Praha 9 Termín nástupu: Ihned (dle domluvy) Kontakt: Ing. Zuzana Syřínková kontakt kontakt

Společnost

Grant Consulting a.s.

Lokalita pracoviště

Podnikatelská 553, 190 11 Praha 911 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Úředník veřejné správy v oboru Státní a veřejná správa
Alternativní názvy profese: Specialisté analytici, metodici v oblasti politiky firem a veřejné správy

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.11.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)

Jazyky

  • Angličtina - základní porozumění
  • Čeština - aktivní komunikace

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Grant Consulting a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Grant Consulting a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému