Specialista rozvoje s AJ junior

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti marketingu - specialista rozvoje s aj junior.

Místo výkonu práce: Ostrava Kontakt: emailem kontakt Máš organizační schopnosti a jsi aktivní? Hledáš možnosti seberealizace? Umíš anglicky? Do naší společnosti hledáme Specialistu pro rozvoj s AJ. Náplň práce: - rozvoj nového start-up projektu (expandování firmy na německý trh) - komunikace s německými klienty a různými institucemi (v anglickém jazyce) - služební cesty do zahraničí - Německo - reporting, alýzy trhu, konkurence, trendů - vyhledávání kandidátů, selekce a pohovory - účást na pracovních poradách Požadujeme: - znalost anličtinyy min. na úrovni B2 - vysokoškolské vzdělání výhodou (oblast marketingu, ekonomie, personalistiky) - dynamická, pozitivní a samostatná osobnost - chuť dále růst a vzdělávat se - komunikativnost, flexibilita, kreativita - zaměření na výkon - řidičský průkaz sk. B Nabízíme: - podílení se již od začátku na ojedinělém start-up projektu - notebook, telefon - práce v pozitivním a dynamickém týmu - možnost kariérního růstu a seberealizace včetně vyprofilování se na jinou pozici - rozšíření obzorů v oblasti HR - výkon práce v Ostravě - ideální možnost získat praxi v různých oblastech . Benefity: Mobilní telefon, notebook

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Marketingový specialista v oboru Marketing a reklama
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti marketingu

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.8.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému