Výstupní kontrolor kvality

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SEMPRA PRAHA a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti - výstupní kontrolor kvality.

Místo výkonu práce: Pod Chlumem č.p. 209/3, Děčín III-Staré Město, 405 02 Děčín 2 Požadavky: - znalost německého jazyka minimálně na úrovni B či vyšší - praxe v oboru strojírenství a zámečnictví jako výstupní kontrolor kvality nutností (provádění výrobní kontroly na výstupu, řešení interních neshod a spolupráce při nápravných opatřeních) - práce na PC - pečlivost, přesnost a zodpovědnost - čtení výkresové dokumentace - výhodou znalost systému jakosti Nabízíme: příspěvek na penzijní pojištění, 25 dnů dovolené, benefity při životních a pracovních událostech, příspěvek na stravu Kontakt: Lenka Rybářová, tel. kontakt, zašlete své CV na e-mail: kontakt, osobní jednání možné na výše uvedené adrese.

Společnost

SEMPRA PRAHA a. s.

Lokalita pracoviště

Pod Chlumem 209, 405 02 Děčín 2 (Ústecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojírenský technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

23.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SEMPRA PRAHA a. s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SEMPRA PRAHA a. s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému